Ledelse og ansatte

   

Magne Føreland

Rektor
Magne.Foreland@ude.oslo.kommune.no

 
   

Bente Godlien

Rådgiver. Lærer i norsk

bente.godlien@ude.oslo.kommune.no

Anne Merethe Kejser-Lervik

Administrasjonsleder
Anne.Merete.Kejser.Lervik@ude.oslo.kommune.no

Anders Kvarstein

Lærer i matematikk. IKT-ansvarlig (i permisjon)
anders.kvarstein@osloskolen.no

Ellen Rodin

Lærer i norsk
ellen.rodin@osloskolen.no

   

Gillian Shaw

Lærer i helse og oppvekstfag
gillian.shaw@osloskolen.no

Ingvild Ørnhøi

Lærer i historie og
sosiologi og sosialantropologi
ingvild.ornhoi@osloskolen.no

   
   

Jan Hoel

Lærer i matematikk og naturfag
jan.hoel@osloskolen.no

Jørund Folstad

Lærer i engelsk og norsk
jorund.folstad@osloskolen.no

   

Maren Bø

Lærer i kroppsøving
bjorg.bo@osloskolen.no

May Lånke

Lærer i norsk og samfunnsfag
mayl2605@osloskolen.no

 

Åsne Raaen Solheim

Lærer i design og håndverk
asne.solheim@osloskolen.no

Sara Aspheim Øren

Lærer i matematikk

sara.oren@osloskolen.no

Jostein Høgetveit

Lærer i engelsk

jostein.hogetveit@osloskolen.no

Hans Hammerstad

Lærer i historie

hans.hammerstad@osloskolen.no