Ledelse og ansatte

 

   
Magne Føreland
Rektor
magne.foreland@ude.oslo.kommune.no
Sanna Åkerlund
Studieleder
sanna.akerlund@ude.oslo.kommune.no
   
Bente Godlien
Rådgiver. Lærer i norsk
bente.godlien@ude.oslo.kommune.no
Anne Merethe Kejser-Lervik
Administrasjonsleder
anne.merete.kejser.lervik@ude.oslo.kommune.no
Anders Kvarstein
Lærer i matematikk. IKT-ansvarlig
anders.kvarstein@osloskolen.no
Ellen Rodin
Lærer i norsk
ellen.rodin@osloskolen.no
   
Emma Jensen Rodahl
Lærer i spansk
emma.rodahl@osloskolen.no
Gillian Shaw
Lærer i helse og oppvekstfag
gillian.shaw@osloskolen.no
 
Hans Hammerstad
Lærer i historie
hans.hammerstad@osloskolen.no
Håkon Jarle Sveen
Lærer i engelsk og norsk
hakon.sveen@osloskolen.no
Ingvild Ørnhøi
Lærer i historie og
sosiologi og sosialantropologi
ingvild.ornhoi@osloskolen.no
Jan Hoel
Lærer i matematikk og naturfag
jan.hoel@osloskolen.no
Jørund Folstad
Lærer i engelsk og norsk
jorund.folstad@osloskolen.no
Maren Bø
Lærer i kroppsøving
bjorg.bo@osloskolen.no
 
Merete Tveita
Lærer i KDA og matematikk
merete.tveita@osloskolen.no
Åsne Raaen Solheim
Lærer i design og håndverk
asne.solheim@osloskolen.no