Ledelse og ansatte

 

 

Magne Føreland
Rektor
magne.foreland@osloskolen.no

 

Kaja Hjorthol
Assisterende rektor
kaja.hjorthol@osloskolen.no

 

 

 

Anne Merete Kejser-Lervik
Administrasjonsleder
anne.kejser-lervik@osloskolen.no

 

Åsne Raaen Solheim
Lærer i design og håndverk
asne.solheim@osloskolen.no

 

 

Bente Godlien
Rådgiver. Lærer i fransk
bente.godlien@osloskolen.no

 

Rebecca Bærvahr
Lærer i norsk
rebecca.barvahr@osloskolen.no

 

 

 

 

Anders Kvarstein
Lærer i matematikk. IKT-ansvarlig
anders.kvarstein@osloskolen.no

 

Gillian Shaw
Lærer i helse og oppvekstfag
gillian.shaw@osloskolen.no

 

 

 

Emma Jensen Rodahl
Lærer i spansk
emma.rodahl@osloskolen.no

 

Hans Hammerstad
Lærer i historie
hans.hammerstad@osloskolen.no

 

 

 

Jarle Håkon Sveen
Lærer i engelsk og norsk
hakon.sveen@osloskolen.no

 

Ingvild Ørnhøi
Lærer i historie, samfunnskunnskap og sosiologi og sosialantropologi
ingvild.ornhoi@osloskolen.no

 

 

 

Jan Hoel
Lærer i matematikk og naturfag
jan.hoel@osloskolen.no

 

Jørund Folstad
Lærer i engelsk og norsk
jorund.folstad@osloskolen.no

 

 

 

Merete Tveita
Lærer i KDA og matematikk
merete.tveita@osloskolen.no

Maren Bjørg Bø
Lærer i kroppsøving
bjorg.bo@osloskolen.no