Ansatte

   
Rektor
Tonje Røseth
Tonje.Roseth@ude.oslo.kommune.no
Studieleder 
Magne Føreland
Magne.Foreland@ude.oslo.kommune.no
   

Rådgiver. Lærer i norsk
Bente Godlien

bente.godlien@ude.oslo.kommune.no

Konsulent
Anne Merethe Kejser-Lervik
Anne.Merete.Kejser.Lervik@ude.oslo.kommune.no
Lærer i matematikk. IKT-ansvarlig
Anders Kvarstein
anders.kvarstein@osloskolen.no
Lærer i norsk
Ellen Rodin
ellen.rodin@osloskolen.no
   
Lærer på helse og oppvekst
Gillian Shaw
gillian.shaw@osloskolen.no
Lærer i historie og
sosiologi og sosialantropologi
Ingvild Ørnhøi
ingvild.ornhoi@osloskolen.no
   
   
Lærer i matte og naturfag
Jan Hoel
jan.hoel@osloskolen.no
Lærer i engelsk og norsk. OT rådgiver
Jørund Folstad
jorund.folstad@osloskolen.no
   
Lærer i kroppsøving
Maren Bø
bjorg.bo@osloskolen.no
Lærer i norsk og samfunnsfag
May Lånke
mayl2605@osloskolen.no
   
Lærer på design og håndverk
Åsne Raaen Solheim
asne.solheim@osloskolen.no
 

 

gillian.shaw@osloskolen.no