Ansatte

   
Rektor
Tonje Røseth
Tonje.Roseth@ude.oslo.kommune.no
Studieleder
Magne Føreland
Magne.Foreland@ude.oslo.kommune.no
   
Konsulent
Anne Merethe Kejser-Lervik
(vikar for Tone Fosselie Hansen)
Anne.Merete.Kejser.Lervik@ude.oslo.kommune.no
 
   
Lærer i matematikk og samfunnsfag 
IKT-ansvarlig

Anders Kvarstein
anders.kvarstein@osloskolen.no
Lærer i kroppsøving
Bjørg Maren Bø (permisjon)
bjorg.bo@osloskolen.no
   
Lærer i norsk
Ellen Rodin
ellen.rodin@osloskolen.no
Lærer i historie
Hans Hammerstad
hans.hammerstad@osloskolen.no
   
Lærer på helse og oppvekst
Heidi Ødegaard Gammelsrud
hegaa018@osloskolen.no
Hildegunn Lied (permisjon)
hildegunn.lied@osloskolen.no
   
Lærer i historie, samfunnsfag og
sosiologi og sosialantropologi

Ingvild Ørnhøi
ingvild.ornhoi@osloskolen.no
Lærer i matte og naturfag
Jan Hoel
jan.hoel@osloskolen.no
   
Lærer i engelsk og norsk
Jørund Folstad
jorund.folstad@osloskolen.no
Lærer i norsk
May Lånke
mayl2605@osloskolen.no
   
Lærer i norsk
Tuva Maria Engdal
tuena002@osloskolen.no
Lærer på design og håndverk
Åsne Raaen Solheim
asne.solheim@osloskolen.no