Ledelse og ansatte

Ansatte

Ledelsen:

Vigdis Haagensen, rektor
Vigdis.Haagensen@ude.oslo.kommune.no

Tom Andresen, assisterende rektor
Tom.Andresen.sof@ude.oslo.kommune.no

Anders Ivar Sæthre, rådgiver
Anders.Saethre@ude.oslo.kommune.no

Anne Merethe Kejser-Lervik, konsulent (vikar for Tone Fosselie Hansen)
Anne.Merete.Kejser.Lervik@ude.oslo.kommune.no

 

Lærere:

Anders Kvarstein
anders.kvarstein@osloskolen.no

Åsne Raaen Solheim
asne.solheim@osloskolen.no

Bjørg Maren Bø
bjorg.bo@osloskolen.no

Ellen Rodin
ellen.rodin@osloskolen.no

Hans Hammerstad
hans.hammerstad@osloskolen.no

Hildegunn Lied
hildegunn.lied@osloskolen.no

Ingvild Ørnhøi
ingvild.ornhoi@osloskolen.no

Jan Hoel
jan.hoel@osloskolen.no

Jørund Folstad
jorund.folstad@osloskolen.no

Tuva Maria Engdal (vikar for May Lånke)
tuena002@osloskolen.no